Labākie rotaļu un sporta laukumu risinājumi

Rotaļu un Sporta laukumu projektēšana un ierīkošana

SIA JLD rotaļu laukumu eksperti jau vairāk kā 20 gadus projektē dažāda veida un sarežģītības līmeņu bērnu rotaļu un sporta laukumus, uzstāda iekārtas, kā arī ieklāj drošus, sertificētus lietās gumijas vai gumijas plākšņu segumus gan Latvijā, gan ārpus tās.

Mēs veicam gan nelielu privātmāju rotaļu laukumu projektēšanu, gan piedāvājam interesantu rotaļu un sporta laukumu risinājumus lielākām pilsētu teritorijām. Mūsu realizētos darbus un projektus esat laipni aicināti apskatīties šeit.

Pateicoties plašajam piedāvājuma klāstam, un lielai krāsu gammai, mūsu rotaļu laukumi ātri iekaro bērnu uzmanību un kļūst par to vismīļāko brīvā laika pavadīšanas vietu.

Mēs, īstenojot Jūsu visdrosmīgākās idejas, parūpēsimies par galveno - bērnu drošību, piedāvājot Jums sertificētas iekārtas un segumus, kas atbilst Eiropas drošības standartiem EN-1176 un EN-1177.

Katru projektu izstrādājam individuāli, atbilstoši tā atrašanās vietai, klienta vēlmēm, iespējām un idejām. Izstrādājam arī īpašus tematiskos rotaļu laukumus ar nestandarta risinājumiem un iekārtām. Ik vienu Jūsu ideju varam pārvērst realitātē!

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība rotaļu, sporta laukumu projektēšanā vai ir radušies kādi papildus jautājumi, esiet laipni aicināti rakstīt mums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vārds*
Tālrunis*
Komentāri
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Komentāri
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Komentāri