Labākie rotaļu un sporta laukumu risinājumi

Gumijas segumu ieklāšana un 3D reljefa veidošana

Domājot par rotaļu laukuma projektēšanu un izveidi, uzmanība ir jāpievērš ne vien tikai iekārtu, bet arī droša seguma izvēlei. Lai Jūs būtu pārliecināti, ka bērnu rotaļu laukumam izvēlēts drošs segums, tam ir jāatbilst Eiropas drošības standartam EN-1177 (par spēļu laukumu triecienabsorbējošo pārklājumu), kas ir izveidots, lai, to ievērojot, mazinātu un minimizētu galvas traumas pēc kritiena.

Mēs uzsvēram, ka gumijas segums ir vistīrākais no izmantojamajiem segumiem, tas ir  viegli kopjams, "kārtīgs" un krāsains. Materiāls ir ilgmūžīgāks par citiem segumiem un prasa minimālu kopšanu.

Gumijas plāksnēm, kas savā starpā tiek savienotas ar plastmasas tapām vai līmējot,  ir pieejami vairāki krāsu varianti, atsevišķas plāksnes ar burtiem vai cipariem, ka arī plāksnes ar 3D rakstiem. Savukārt, vienlaidus lietajam gumijas segumam, kas ir ieklāts šķidrā veidā (gumijas granulas sajaucot ar saistvielu) ir ļoti plašas dizaina un krāsu iespējas, šis materiāls ir visnoturīgākais un ilgmūžīgākais. Izmantojot lieto gumijas segumu ir iespēja veidot visdažādākos zīmējumus, formas un rakstus, ka arī paugurus un papildus daudz dažādas 3D elementu formas.

Mēs piedāvājam savus kvalitatīvus pakalpojumus gan gumijas plākšņu, gan vienlaidus lietā gumijas seguma ieklāšanā. Mūsu realizētos darbus un projektus variet apskatīt šeit.

Mēs būsim priecīgi dalīties ar savu  pieredzi un atbildēt uz visem papildus jautājumiem, rakstiet mums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mūsu piedāvājumu klāstā ir ne vien segums, bet arī 3D gumijas granulu kubi, lodes, puslodes un dažādi zvēriņi, kuri padarīs atraktīvāku un interesantāku jebkuru rotaļu laukumu. Tos ir iespējams apskatīties šeit.

Lejupielādēt brošūru

Vārds*
Tālrunis*
Komentāri
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Komentāri
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Komentāri